okna

Rolety monoblokowe.

drzwi

Rolety monoblokowe (nadstawne) są roletami montowanymi wyłącznie na etapie budowy obiektu lub wymiany stolarki okiennej w istniejących już obiekatach.
Skrzynka rolety w tym rozwiązaniu nakładana jest na ramę okna lub drzwi balkonowych. Do zewnętrznej części ramy okiennej montowane są prowadnice a dopiero później cały zestaw wraz z oknem montowany jest we wnęce.
Jest to rozwiązanie pozwalające na ukrycie skrzynki rolety (system Thermolux lub Interlux) z obu stron otworu okiennego, tylko wewnątrz lub tylko zewnątrz -w zależności od wymagań zabudowy.
W zależności od wymagań inwestora skrzynka rolety (jej widoczne elementy), prowadnice oraz pancerz dostępne są w wersji drewnopodobnej.
Dostepne są 3 rodzaje pancerza roletowego: PA35, PA45 oraz PA52.

bramy

ogrodzenia

rolety


monoblokowe
elewacyjne

markizy

Oferowane wersje systemów monoblokowych rolet zewnetrznych:

Classic Thermolux Interlux
System stosowany w przypadku wymiany istniejącej stolarki w ościeżach nie pozwalających na zabudowę skrzynki rolety zewnątrz i/lub wewnątrz. System roletowy stosowany przede wszystkim w nowym budownictwie. Dzięki systemowi głębszej puszki posiadającej pokrywę rewizyjną w dolnej części - pozwala na zabudowanie zewnętrznej i wewnętrznej pokrywy pionowej skrzynki tak że staje się ona niewidoczna. Parametry izolacyjności lepsze z uwagi zasosowania grubego klina ocieplajacego. System posiadający możliwość zabudowy obustronnej lub jednostronnej (jak sys.Thermolux), z udoskonaloną wersją klina ocieplającego siegającego glębiej do połączenia z ramąokienną. Posiada możliwość zastosowania pokrywy rewizynej u dołu lu od frontu skrzynki. Możliwy do wykonania z systemem zintegrowanej moskitiery rolowanej.

           

..:: | o nas | dojazd | materiały do pobrania | ::..  

main-line