okna

Okna  - PCV


PCV
drewniane
drewniano - aluminiowe
aluminiowe

Okna PCV profilu Brügmann

Brügmann AD: profil o głębokości zabudowy 73 mm z termozgrzewalnymi uszczelkami o komorowej budowie oferowany w wersji z dwoma uszczelkami odbojowymi (zewnętrzną i wewnętrzną). Posiada bardzo dobre możliwości oszklenia - głębokość oszklenia do 44 mm co pozwala na wykonanie szklenia o parametrach U do 0,5 W/m2K.

15

balkony tarasowe

bramy

73

ogrodzenia

rolety

Dostępne warianty listew przyszybowych profilu Brügmann AD.

1,0

markizy

Okna PCV profilu REHAU

REHAU Euro 70: profil o głębokości zabudowy 70 mm o 5 komorowym przekroju. Gładka, wysokiej jakości powierzchnia profilu łatwa w czyszczeniu.
Ukośna podstawa wrębu ościeżnicy ułatwia odprowadzenie wody oraz czyszczenie profilu. Wzmocnienia o dużym przekroju zapewniają bardzo dobrą stabilność skrzydeł okiennych.
6
70
1,0

REHAU Euro 86: profil o głębokości zabudowy 86 mm i 6 komorowym przekroju. Dzięki sporemu wrębowi szyby pozwala na oszklenie najnowocześniejszymi pakietami szyby o współczynniku U do 0,5 W/m2K.
Większa niż standardowo głębokość profilu pozwala na osiągnięcie bardzo dobrych parametrów izolacyjności termicznej profilu a co za tym idzie również lepszego parametru izolacyjności całego okna.
8
86
0,8

REHAU GENEO: Profil o głębokości 86 mm o nowatorskiej konstrukcji materiału! Dzięki zastosowaniu tworzywa o nazwie RAU-FIPRO którym jest materiał wzbogacony włóknem szklanym, pozwala na wykonanie większości skrzydeł bez zbrojenia stalowego. Miejsce komory zbrojenia jest wówczas ocieplone dodatkowymi wkładkami termicznymi jeszcze bardziej poprawiającymi parametry "U" okna. 
Zastosowanie dodatkowej uszczelki środkowej zmniejsza straty energii na łączeniu skrzydła okiennego z ościeżnicą.
8
86
0,71
Objaśnienia ikon:
Ilość dostępnych kolorów oklein     Głębokość zabudowy profilu      Współczynnik U dla okna wzorcowego (1240 x 1400) 

         

..:: | o nas | dojazd | materiały do pobrania | ::..  

main-line