okna

Ogrodzenia posesyjne oraz przemysłowe.

drzwi

Ogrodzenia posesyjne są modułowym produktem który pozwala na szybkie zabezpieczenie posesji. Występuje w wielu wersjach dostosowanych wyglądem do upodobań klienta: Lux, Style oraz Classic. Bogata kolorystyka przęseł malowanych wg palety RAL pozwala na wykończenie    i nadanie ogrodzeniu zarówno klasycznej jak i nowoczesnej formy.
Możliwy jest wybór formy prostej, wklęsłej lub wypukłej linii ogrodzenia. Ogrodzenie może zostać zwieńczone ciekawymi grotami a słupki mogą zostać zamknięte piramidką lub kulą.
Trwałość ogrodzenia zapewnia zabezpieczenie antykorozyjne nie tylko paneli ogrodzenia ale również wszystkich drobnych elementów montażowych - uchwytów, śrubek i nakrętek. 

bramy

ogrodzenia


posesyjne
przemysłowe

rolety

Ogrodzenia przemysłowe produkowane są w oparciu o 2 podstawowe systemy: kratowy system ogrodzeń oraz segmentowy. Wszystkie z oferowanych systemów są zabezpieczone antykorozyjnie oraz dostosowane do potrzeb obiektu. Systemy ogrodzeń przemysłowych pozwalają na wykorzystanie zarówno w strefie miejskiej (obiekty sportowe, systemy mobilnych ogrodzeń) jak i w strefie przemysłowej (firmy, zakłady produkcyjne).
Konstrukcja przęseł i jego elementów jest tak przemyślana aby uniemożliwić demontaż elementów ogrodzenia przez niepowołane osoby.
Dla wygodnego poruszania się w ogrodzonej strefie istnieje możliwość założenia dodatkowych przejść - furtek, bram wjazdowych.   

markizy

       

..:: | o nas | dojazd | materiały do pobrania | ::..  

main-line