okna

Ogrodzenia przemysłowe 

drzwi

Ogrodzenia przemysłowe WIŚNIOWSKI to doskonałe rozwiązanie wszędzie tam gdzie liczy się trwałość, wysoka jakość i bezpieczeństwo.
Produkcja paneli opiera się na sterowanych komputerowo liniach produkcyjnych w efekcie czego otrzymujemy precyzyjnie wykonany, wysokie jakości produkt. Zalety:
  • uniwersalność rozwiązań - ogrodzenia nadają sie zarówno w zabudowie miejsckiej jak i w obszarach przemysłowych
  • sztywność i wytrzymałość najbardziej istotna w miejscach użyteczności publicznej i obszarach przemysłowych
  • doskonałe dostosowanie do potrzeb - szeroki wybór zastosowań połączony z możliwością zestawienia z bramami przesuwnymi, skrzydłowymi i furtkami 
  • łatwy i prosty montaż ograniczający czas potrzebny na wykonanie ogrodzenia

bramy

ogrodzenia


posesyjne
przemysłowe

rolety

markizy

Warianty stosowane ogrodzeń przemysłowych:
Panele kratowe z przetłoczeniem VEGA B i VEGA B Light wchodzą w skład systemu panelowych ogrodzeń kratowych. Montaż paneli może odbywać się na czterech rodzajach słupów: Gamma, Alfa, Beta i Omega.
Panel VEGA B wykonany jest z prętów stalowych zgrzewanych o średnicy 5 mm, a panel VEGA B Light z prętów o średnicy 4,2 mm.
Panele znajdują szerokie zastosowanie przy grodzeniu parków, budynków użyteczności publicznej, supermarketów, fabryk, obiektó sportowych a także posesji prywatnych.


Panele kratowe VEGA 2D oraz VEGA 2D Super to maksymalna sztywność.
Panele VEGA 2D wykonane są z prętów stalowych zgrzewanych o średnicy pręta poziomego (podwójnego) 6 mm i średnicy pręta pionowego 5 mm.
Panele VEGA 2D Super wykonane są z prętów stalowych zgrzewanych o średnicy pręta poziomego (podwójnego) 8 mm i średnicy pręta pionowego 6 mm.
Ogrodzenia z paneli VEGA 2D i VEGA 2D Super znajdują zastosowanie jako osłona parków, budynków użyteczności publicznej, supermarketów, fabryk, lotnisk, obiektów wojskowych i sportowych.


Systemy ogrodzeń sportowych opracowywane są zgodnie z potrzebami rynku oraz z wymaganiami technicznymi infrastruktury sportowej a zwłaszcza boisk piłkarskich i wielofunkcyjnych. Szczególną uwagę zwraca sie na zgodność materiałów z normami i oczekiwaniami inwestora.
Wysoka jakość paneli pozwala na uzyskanie ogrodzenia o wysokości do 6 metrów. Dzięki rozwiązaniu w postaci poszeroznych oczek 100 x 200 mm można uzyskać maksymalne wsokości ogrodzenia bez ograniczania widoczności. Istnieje możliwość montażu na słupach AW Sport paneli kratowych VEGA B, które szczególnie polecane są dla kortów tenisowych i obiektów rekreacyjnych.


Segmenty przemysłowe są alternatywnym rozwiązaniem dla paneli kratowych.
Segmenty przemysłowe OPO 201 wykonane są w konstrukcji otwartej wypełnionej kształtownikami zamkniętymi o przekroju 20 x 20 mm spawane do poprzeczek z ceowników 40 x30 mm. Osiągają maksymalną długość do 2 m. Mogą być montowane do słupa stalowego lub murowanego.
Segmenty przemysłowe OPO 251 wykonane są w konstrukcji otwartej wypełnionej kształtownikami zamkniętymi 25 x 25 mm, spawane do poprzeczek 40 x 27 mm. Osiągają maksymalna długość 2 m. Mogą być montowane do słupa stalowego lub murowanego.

       

..:: | o nas | dojazd | materiały do pobrania | ::..  

main-line