okna

Drzwi pcv, drewniane, stalowe, aluminiowe

drzwi

Drzwi zewnętrzne są wyrobem przeznaczonym przede wszystkim dla użytkowników indywidualnych. Jako podstawowe zabezpieczenie przed otoczeniem zewnętrznym muszą spełniać rygorystyczne wymagania dotyczące zarówno zabezpieczenia antywłamaniowego jak i przede wszystkim muszą posiadać jak najlepsze parametry izolacyjności termicznej.
Aby sprostać tym wymaganiom posiadamy w ofercie drzwi zewnętrzne które mogą być wykonane z pcv, drewna oraz aluminium. 

balkony tarasowe

bramy

ogrodzenia

rolety

markizy

Drzwi wewnętrzne oferujemy w szerokiej gamie wzorów produkowanych w wielu wariantach okleiny od syntetycznej do naturalnej. W sprzedaży proponujemy produkty firm: Polscone oraz Porta.
Drzwi mogą zostać skomponowane z wieloma dodatkami w postaci różnych krojów klamek, zawiasów, z zastosowaniem ościeżnic dopasowanych do indywidualnych upodobań klienta (ościeżnice stałe, regulowane). 
Drzwi zewnątrzklatkowe - drzwi stalowe profilowe są rozwiązaniem które świetnie nadaje sie jako zamknięcie klatek schodowych w budynkach wielorodzinnych oraz w budynkach użyteczności publicznej. Są wykonane z profili stalowych. Mogą być wykorzystywane jako drzwi wewnętrzne lub zewnętrzne w wersji z przeszkleniem oraz pełne, z naświetlem lub bez naświetla. Również kierunek otwierania jest ustalany indywidualnie - do wewnątrz lub na zewnątrz.  

       

..:: | o nas | dojazd | materiały do pobrania | ::..  

main-line